Maisto papildai sportui ir raumenų auginimui „Muscule Test“

„Muscle Test“ – maisto papildai sportui ir raumenų auginimui. Į šio maisto papildo sudėtį įeina du patys stipriausi ir populiariausi prosteroidai, esantys šiandienos rinkoje. Idealiam steroidui svarbūs yra ir androgenai (stiprybė, jėga, agresija, dėmesys), ir anabolikai (proteinų sintezė, maistinių medžiagų pasiskirstymas, raumenų atgaivinimas).

Su idealia 17-dimetil-5a-androstan-3-one-3.3-azino ir 2a,3a-epitio-17a-metil-5a-androstan-17b-olio doze pasieksite tą optimalų balansą, kurio netgi nepasiektumėte su garsiausiais juodojoje rinkoje esančiais farmacijos preparatais. Dimetazinas iš esmės yra dvi „Superdrol“ molekulės, sujungtos azoto atomu. Tai yra sausas mišinys ir tai reiškia, kad jis nesiaromatizuoja į estrogeną, tačiau padidina vandens sulaikymą ten, kur tai yra svarbiausia – raumenų ląstelių viduje, dėl jo savybės slopinti 11b- hidroksilazę.

Dimetazinas suteiks jums tvirtą ir raumeningą kūną, tuo pačiu metu padidins raumenų ląstelių apimtį. Kadangi šis mišinys iš esmės yra androgeninis, mes pridėjome 3a-epitio-17a-metil-5a-androstan-17b-olio dar žinomo, kaip Epistanolis, kuris yra labiau anabolinis nei androgeninis.

Šis maisto papildas sportui yra silpnas anti-estrogenas, todėl nereikia jaudintis dėl ginekomastijos, be to – jo dėka padidėja proteinų sintezė, pasiskirsto maistinės medžiagos ir pagreitėja atsigavimas po treniruotės. Prohormonas sportuojantiems profesionalams „Muscle Test“ turi idealią androgeninių ir anabolinių savybių pusiausvyrą, dėl to jis yra vienas iš geriausiai perkamų mūsų produktų. Raumenų auginimas dar niekada nebuvo toks paprastas.