MUSCLE VAR – sporto papildai liesai raumenų masei ir jėgos auginimui

Jei tave domina liesa raumenų masė, padidėjusi jėga bei riebalų deginimas – Burneika Sports tau siūlo išbandyti sporto papildą MuscleVar. MuscleVar iš Burneika Sports yra nepaprastai pažangi anabolinė ir androgeninė formulė, kuri sukuria vienas kitą papildančius anabolinį ir antikatabolinį poveikius ir visa tai dviejų galingų prohormonų dėka: 4-chloro-17a-methyl-andro-4-ene-3 17b-diol ir Estra-4,9,11-triene- 3,17-dione.

Sporto papildai MuscleVar savo sudėtyje taip pat turi specialų fosfolipidų mišinį, kuris pagerina svarbiausių medžiagų pasisavinimą ir maksimaliai sumažina šalutinių poveikių pasireiškimą. 4-chloro-17a-methyl-andro-4-ene-3 17b-diol – tai svarbiausias prohormonas MuscleVar sudėtyje. Jis nesiaromatizuoja (nevirsta) į estrogeną (moterišką lytinį hormoną) dėl 4-chloro grupės, kuri neleidžia kaupti vandens bei vystytis ginekomastijai, bei minimaliai virsta į DHT (dihidrotestosteroną), kuris sukelia tokius šalutinius poveikius kaip: plaukų slinkimas bei spuoguotumas. Dėl šių unikalių savybių, raumenų masės prieaugiai dėl šio junginio būna maždaug 3-6,5 kg. per 6 savaičių ciklą, ir tai yra gerokai daugiau gryno raumens nei prieaugiai su pernelyg dideliu estrogenų aktyvumu (vandeningas kursas).

Vartotojai teigia, jog šis preparatas padėjo pasiekti didelių raumenų apimčių prieaugių, bei įveikti „Plato“ fazę (rezultatų nesikeitimo fazė) ir taip padidinti jėgą. 4-chloro-17a-methyl-andro-4-ene-3 17b-diol yra metiluotas (denatūruotas) ingridientas dėl to apeina kepenų metabolizmą. Tai reiškia jog junginys išlieka ilgiau aktyvus, tačiau nors šis junginys ir yra labai „švelnus“ kepenims, reiktų vengti alkoholio bei per didelio vaistų nuo skausmo vartojimo, dėl galimo kepenų perkrovimo.

Vartojant sporto papildus MuscleVar trumpais ciklais lyginant su ilgų ciklų strategija, taip pat sumažina šalutinių poveikių pasireiškimo galimybę. Estra-4,9,11-triene-3,17-dione – tai yra prohormonas, analogas gerai žinomam hormonui Trenbolone, tik su pakeitimu 17 pozicijoje. 17b-HSD1 fermento dėka prohormonas kūne paverčiamas į aktyvią formą taip sukeldamas jėgos bei raumenų masės prieaugius ir tuo pačiu sumažindamas kortizolio lygį, kas sumažina raumenų irimą. Vartotojai teigia, jog šis preparatas padėjo padidinti jėgą, bei raumenų masę ir tuo pačiu sumažinti riebalinę masę. Tai yra labai naudinga laikantis dietos, kadangi yra stabdomas raumenų irimas, kas yra pastebima laikantis dietos. Estra-4,9,11-triene-3,17-dione tai gerai apgalvotas prohormonas, dėl mažo estrogenų kiekio iš jo galima laukti liesos raumenų masės prieaugio, ir geriausia jį kombinuoti kartu su junginiu tokiu kaip 4-chloro-17a-methyl-andro-4-ene-3 17b-diol, štai kodėl Burneika Sports įtraukė abu šiuos junginius į MuscleVar.

Ir paskutinė, tačiau ne prasčiausia medžiaga, kurią mes įtraukėme į sudėtį yra patentuotas fosfolipidų mišinys. Jo unikalus aktyvių ingridientų mišinys sąveikauja su pačio organizmo natūralia fermentų sistema, kas padidina aktyvių ingridientų kiekį kraujyje ir sumažina jų pažeidžiamumą, o tai leidžia prieš tai minėtiems prohormonams išlikti aktyviems daugiau nei 24 valandas. Fosfolipidų mišinys taip pat pagerina kepenų išsivalymą, kas sumažina šalutinius poveikius, kurie yra pastebimi vartojant panašaus pobūdžio produktus.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt tarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt kamtoreikia.lt cvpavyzdys.com weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt
Scroll to Top