Riebalų nusiurbimas – kad kūno formos būtų dailios

riebalu nusiurbimas

Kas yra riebalų nusiurbimas? Tai labai populiari procedūra, specialistų vadinama liposukcija, kurios metu šalinamas riebalų perteklius ir koreguojamas bei formuojamas kūno formų kontūras. Šia procedūra, jau daugiau nei 30 metų, naudojasi įvairaus amžiaus moterys ir vyrai iš viso pasaulio. Tačiau verta pastebėti, kad jei Jūsų svoris labai didelis, gydytojas pirmiausia pasiūlys keisti mitybą, mažinti svorį su dietologo pagalba ir tik po to, jei dar reikės, atlikti procedūrą. Nes riebalų nusiurbimas, ne svorio metimo, o formų dailinimo procedūra.
Geriausių rezultatų pasiekiama, kuomet pacientai yra vidutinio svorio, tačiau su problematiškomis kūno vietomis, kur riebalų perteklius deformuoja kūno kontūrą. Tai tokios vietos, kuriose kaupiasi riebalai ir dažniausiai tai būna: pasmakrė, žastai, sėdmenys arba juosmuo. Taigi tokiu atveju riebalai yra nusiurbiami tik nuo probleminių vietų.

nusiurbimas
Specialistai tikina, kad riebalai, po riebalų nusiurbimo procedūros tikrai neatauga, ypač, jei žmonės vadovaujasi sveikos mitybos principais. Žinoma, jei žmogaus kūno svoris ima vėl sparčiai didėti, vietos, kurioje riebalai buvo nusiurbti taip pat stambės, nes stambės visas kūnas. Tačiau daugelio specialistų praktika rodo, kad atlikus riebalų nusiurbimo procedūrą į sveiką mitybą ir sportą žmonės ima žiūrėti atsakingiau.

Taip ir turėtų būti, nes papildomas svoris yra reiškinys, atsiradęs dėl tam tikrų priežasčių:

  • mažo judėjimo;
  • nesveikos mitybos;
  • žalingų įpročių;

Norint, kad riebalai negrįžtų tiesiog būtina keisti gyvenimo būdą. Beje, jei norite pašalinti celiulitą ir todėl ketina atlikti riebalų nusiurbimo operaciją, norėtumėme Jus sustabdyti, nes riebalai operacijos metu yra išsiurbiami iš gilaus odos sluoksnio, o celiulitas formuojasi odos paviršiuje.
Taigi, jei nusprendėte, kad riebalų nusiurbimas Jums yra būtinas, prieš operaciją, turėtumėte atlikti kraujo tyrimą., jei vartojote dietinius preparatus, turėtumėte jų atsisakyti.

riebalu siurbimas

Riebalų nusiurbimas atliekamas naudojant vietinę arba bendrinę anesteziją. Jei atliekama vietinė anestezija, riebalų nusiurbimas atliekamas iš mažesnių plotų. Pasirengus operacijai, probleminėse vietose atliekami nedideli pjūviai ir naudojant tuščiavidurius nerūdijančio plieno vamzdelius, prijungtus prie specialaus siurblio, riebalai yra išsiurbiami.
Po operacijos, kuri trunka apie valandą-dvi (priklausomai, nuo riebalų kiekio, probleminių vietų ir žmogaus sveikatos), pacientas subintuojamas elastiniu bintu, po to turi nešioti apspaudžiančias kelnes ir kt. Rezultatas matomas iš karto, tačiau kūno formos visiškai susiformuoja per 3-4 mėnesius.
Svarbu paminėti, kad riebalų nusiurbimas, vis tik yra operacija, kuri gali turėti ir šalutinių poveikių: alerginė reakcija į anestetikus, skausmas, uždegimas, kraujavimas. Tad prieš pasirinkdami tokį kūno formų tobulinimo būdą, gerai pagalvokite.