Treniruočių programa – sėkmingai sporto pradžiai

treniruočių programa

Šešias dienas per savaitę pasižadame sau, jog pirmadienį pradėsime gyventi sveikiau ir daugiau judėsime. Atsikėlusios ryte padarysime mankštą, valgysime subalansuotą maistą, o galiausiai užsirašysime ir į sporto klubą. Vis dėl to, išaušus lemtingojo pirmadienio rytui, atsiranda netikėtų dalykų, kurie pasirodo kur kas svarbesni nei rytinė mankšta ir pažadai sau – net ir keletas minučių miego skamba patraukliau nei keli atsibusti padėsiantys pratimai. Kovai su tinginiu kiekviena pasirenka skirtingus metodus, tačiau ne paslaptis, jog pirmiausia sportas turi teikti malonumą – tik tuomet bus galima kalbėti apie matomus rezultatus.

Treniruočių programa gali tapti išsigelbėjimu kiekvienai, kuri iki šiol savo kelio link sporto taip ir nesurado. Kvalifikuoti specialistai išklausys visus jų pageidavimus ir sudarys tokią programą, kuri teiks Jums malonumą. Jūsų apimtys, tikslas, kurio norite pasiekti ir sveikatos būklė taip pat turės įtakos būsimų treniruočių pobūdžiui. Tai, kas patinka vienai, nebūtinai gali tikti kitai, todėl labai svarbu, jog sudaryta treniruočių programa būtų pritaikyta individualiai Jums – nerekomenduojama aklai pasitikėti draugės ar kolegės rekomendacijomis, tačiau jeigu apie treniruočių programą kol kas dar tik svarstote, jų nuomonę ir potyrius sportuojant vis dėl to reikėtų išklausyti – tikėtina, jog tokiu būdu įgysite dar daugiau motyvacijos.

Pagrindinis treniruočių programų privalumas yra tas, jog jos gali būti pritaikytos įvairioms sąlygoms – jeigu neturite laiko ar noro keliauti į sporto salę, pratimai pagal turimus resursus Jums bus pritaikyti namuose. Sportuojant tokiomis sąlygomis, didesnė galimybė suklysti ar „pamiršti“ apie treniruotę, tačiau jeigu motyvacijos jau turite, tik nežinote tam tikrų niuansų – treniruočių programa yra tai, ko ieškote. Dar geriau, jeigu turite galimybę pasikonsultuoti su ją sudariusiu specialistu, kadangi pradėjus sportuoti, gali paaiškėti, jog kai kurie pratimai Jums nėra tinkami, o galbūt turite sveikatos problemų, apie kurias anksčiau nežinojote – tokiu atveju treniruočių programą reikės šiek tiek pakoreguoti.

Svarbiausia nepamiršti, jog vien sportu figūros nepadailinsi, todėl pyragaičius ir šaldytuvo durelių varstymą kuriam laikui reikės pamiršti. Keli mėnesiai nuoširdaus darbo ir veidrodyje galėsite išvysti pirmuosius rezultatus – tuomet nebereikės laukti pirmadienio, kad įgyvendintumėte pažadus sau.