Stalo tenisas – įdomus žaidimas

Teniso stalas

Stalo tenisas yra labai įdomus žaidimas, kurį gali žaisti įvairaus amžiaus žmonės. Daugeliui ši pramoga atrodo visai neaktyvi, tačiau nenustebkite, nes žaidžiant šį žaidimą tikrai reikia paplūšėti. Stalo tenisas yra aktyvus žaidimas, žaidžiamas su raketėmis ir lengvais stalo teniso kamuoliukais. Tai labai geras laisvalaikio praleidimo būdas, kuris padeda atsipalaiduoti, trumpam pabėgti nuo kasdieninių dienos darbų bei pasportuoti.

Teniso stalų įvairovė

Teniso stalai yra patys įvairiausi: lauko, vidaus ir netgi varžybiniai. Visi jie naudojami vienam tikslui, bet kartu su jais žaidimas tampa skirtingas.

1. Lauko teniso stalas – šis stalas yra lengvai eksploatuojamas iš vienos vietos į kitą. Gamintojai pasirūpino, kad lauko teniso stalas būtų patvarus, ilgaamžis, tam, kad žaidžiant lauko sąlygomis teniso stalas nenukentėtų nuo lietaus, saulės ar kitų gamtos išdaigų. Šie stalai atsparūs drėgmei, gaminami iš matinės dangos, todėl žaisdami galėsite nebijoti, kad saulės spinduliai jus apakins. Taip pat lauko stalą verta rinktis tiems, kurie nenori skirti daug priežiūros ir žada jį laikyti rūsyje ar kitoje drėgnoje patalpoje.

2. Vidaus teniso stalas – šis stalas nėra toks patvarus ir atsparus kaip lauko teniso stalas, tačiau jo ilgaamžiškumu taip pat nereikia abejoti. Tokie teniso stalai yra gaminami pritaikant naujausias technologijas ir žinias, todėl liksite patenkinti.

3. Varžybiniai arba kitaip, profesionalūs teniso stalai – šie stalai yra tinkami žmonėms, kurie profesionaliai žaidžia stalo tenisą. Juos dažniausiai įsigyja įvairūs sporto klubai, tačiau tai nereiškia, kad toks stalas negali stovėti ir jūsų namuose. Dažniausiai šie stalai yra brangesni nei kitų rūšių, tačiau jų patvarios technologijos užtikrina saugumą, lankstų žaidimą ir lengvą naudojimąsi.

Kiekvienas, turintis stalo tenisą namuose galės juo džiaugtis bet kada, kada tik panorės. Tai iš ties puikus laisvalaikio praleidimo būdas tiek su šeimos nariais, tiek ir su draugais. Tikrai ne vienas, turintis tokį stalą džiaugiasi, kad gali įdomiai praleisti savaitgalį, pasikviesti draugus į namus ir sulošti keletą partijų – stalo tenisas sutvirtina ryšius ir padeda palaikyti gerą fizinę formą.