Sportinė apranga: sporto salėje, gatvėje ir vakarėlyje

Ar pastebėjote, kad užsienio žvaigždės ir elitas vis labiau pripažįsta patogią madą, kurioje vyrauja ne tik sportiniai bateliai, bet ir apranga. Jei seniau ji buvo naudojama laisvalaikiu, tai dabar daugelis nebijo su sportinėmis kelnėmis išeiti papietauti ar pavakarieniauti. Sportinė mada dabar derinama su aukštąją mada ir skirta ne tik aktyviam sportui, bet ir kasdiend2cd54fe408b82ae9b00bd1c3125bf78iniai rutinai. Tad madoje išgyvenamas tikras chaosas. Ir jeigu seniau atrodė kvaila sportines kelnes derinti su aukštakulniais, tai dabar nieko nestebina šitoks aprangos derinys.

Žinoma, reikia pradėti nuo to, kad sportinė apranga yra naudojama sportuojant, tiek namuose, lauke, sporto salėje, užsiimant ekstremaliu sportu ir jos rūšių yra įvairių. Tačiau kalbant apie paprastą aprangą, tai kone visoms moterims svarbu turėti gražų sportinės aprangos derinį, kuris ne tik būtų patogus, bet ir gražus. Juk dabar yra įvairiausių raštų kelnių, timpų, taip pat marškinėlių ar sportinių liemenėlių. Tad tereikia turėti investicijų į tokią aprangą, su kuria būtų patogu ir malonu sportuoti.

 

Įvairios stiliaus ikonos į madą gražino ir sportinius batelius su aukštu kulnu, ir derina prie per didelių sportinių džemperių. Taip pat į madą, net ir ne vasaros sezonu grįžo paprastos kepuraitės su snapeliu bei yra nešiojamos bet kuriuo paros metu. Tad sportinė mada po truputį pradeda užkariauti ne tik mados žurnalus, bet ir gatves.

Taip pat ir aprangos spalvos nebėra vienodos ir niūrios, atsirado ryškių spalvų arba motyvų, raštų, tekstūrų. O ir šaltuoju metu laiku, galima pritaikyti sportines striukes, kurias nešioja beisbolo žaidėjai. Jos vis dar ant bangos, kadangi yra madingos ir patogios. Tad pagaliau, mada gali būti patogi ir graži, o jeigu dar skoningai priderinta, tai gali tapti tendencija, kurios tikriausiai nesupras ateinančios kartos po 10 metų.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt tarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt kamtoreikia.lt cvpavyzdys.com weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt
Scroll to Top