Terasa yra pati geriausia vieta sportuoti namuose vasaros sezonu

Praradote motyvaciją sportuoti? Ar suprantate, kad mankšta yra naudinga, tačiau nesate tikri, kad mankšta gali pagerinti jūsų gyvenimo kokybę? Nuo geresnės nuotaikos iki gyvenimo pagerinimo. Sportas yra geriausias, kuomet jis yra lauke, tačiau keičiantis oro sąlygoms nepavyksta visuomet jame sportuoti, dėl to pasisekė tiems, kurie turi terasą ir joje gali sportuoti.

Norite jaustis geriau, būti energingesni ar net pratęsti savo gyvenimo metus? 

Atsakymus, kaip tai padaryti, rasite sporte. Reguliarus fizinis krūvis gali pagerinti sveikatą. Nepriklausomai nuo jūsų lyties ar fizinių jėgų, galite tai padaryti bet kuriame amžiuje. Vis dėlto ar šių argumentų nepakanka, kad motyvuotumėte sportuoti? Sportas ir grynas oras gali padėti ne tik sulieknėti, gražiau atrodyti bet ir sutaupyti gyvenimo metų. Sportuodami turėsite motyvaciją ir norą veikti bei naują hobį, kuris sujungs du geriausius dalykus: sporta ir buvimą lauke, kuomet sportuosite savo namų terasoje.

Pratimai gali padėti kontroliuoti svorį (didinti ar mažinti)

Pratimai degina kalorijas. Kuo intensyvesnis pratimas, tuo daugiau kalorijų sudeginate. Norint numesti svorio, nereikia daugiau laiko skirti sportui. Tačiau net jei visai neturite laiko atlikti pratimų, daugiau mankštinkitės kasdieniuose namų ruošos darbuose: nesėskite liftu, nesikelkite laiptais ar nesistenkite greičiau atlikti namų ruošos darbų. Taip pat labai gerai yra grynas oras ir jo cirkuliacija, kuomet sportuojate terasoje. 

Žinoma, gera terasa yra skirta tikrai ne tik sportui, ji tinkama ir pobūviams, pasisėdėjimams ar net ofiso darbams, tikrai skirta viskam, kad tik joje gerai praleistumėte laiką. Atšilus orams vis dažniau pagalvojame apie malonų poilsį. Jauki terasa, kurioje galima leisti laiką gražiais pavasario, vasaros ar rudens vakarais, būtų tinkamas pasirinkimas. Tačiau nusprendus statyti lauko terasą, reikėtų iš anksto apgalvoti keletą aspektų, kad ši būtų ne tik graži, bet ir funkcionali. Jei sudomino ir norite daugiau sužinoti apie terasas užsukite www.terasustatyba.lt.

Nerimaujate dėl širdies ligų? Norite išvengti aukšto kraujospūdžio? Sportuokite lauke

Nepriklausomai nuo jūsų dabartinio svorio, ši veikla padidins didelio tankio lipoproteinų (DTL) arba „gerojo“ cholesterolio kiekį, taip sumažindama nesveikų trigliceridų kiekį. Trumpalaikė mankšta padeda kraujui normaliai funkcionuoti organizme, taip sumažinant širdies ir kraujagyslių ligų riziką. Reguliari mankšta gali užkirsti kelią arba padėti normalizuoti įvairias sveikatos problemas, tokias kaip insultas, metabolinis sindromas, 2 tipo cukrinis diabetas, depresija, tam tikros vėžio formos, artritas ir kritimo pasekmės, o grynas oras leidžia atsipalaiduoti, pagerint savijautą ir gauti reikiamą deguonies lygį, kuris sumažins galvos skausmus ir leis negalvoti apie dienos ar savaitės problemas.