Mašinų sportas: ar brangus draudimas?

Žmonės turi įvairiausių hobių, tačiau vyrų ir moterų pomėgiai dažniausiai skiriasi. Moterims dažniau patinka šokiai, jodinėjimas, joga, įvairūs menai, o tuo tarpu vyrus labiau traukia tokie hobiai kaip žvejyba, ekstremalus sportas, mašinų sportas ir pan.
Pagal statistiką, moterys gyvena apie 77-erius metus, o vyrai – tik apie 65. Adrenalino poreikis taip pat prisideda prie to, kad vyrai miršta greičiau. Bet net ir žinodami riziką, vyrai labai mėgsta greitį, riziką ir automobilius.
Kadangi automobilių sportas yra kiek rizikingas, tad draudžiant automobilį, kuris bus naudojamas ir lenktynėms – būtina draudiką įspėti apie transporto priemonės naudojimo paskirtį. Nuo rizikingumo priklauso ir privalomojo mašinos draudimo kaina.
Nors mašinos draudimas gali būti kažkiek brangesnis toms transporto priemonėms, kurios bus naudojamos ir raliui, tačiau jis yra privalomas viesiems vairuotojams. Tuo tarpu draudimas nuo nelaimingų atsitikimų nėra privalomas, bet labai rekomenduotinas. Juk per lenktynes gali visko nutikti, o pasirūpinti bent jau finansiniu saugumu vertėtų iš anksto. Kaip sakoma, apsidraudusius net Dievas labiau saugo. Tai ypač aktualu tiems vairuotojams, kurie turi vaikų – labai svarbu pagalvoti, kas išlaikys šeimą, jei vairuotojui (šeimos maitintojui) atsitiks nelaimė, po kurios jis negalės produktyviai dirbti. Nors didesnių traumų mašinų sporte galima ir išvengti, tačiau rizika tikrai didesnė nei dirbant aukle, tad svarbus yra ne tik privalomasis mašinų draudimas (https://www.ld.lt/privalomasis-draudimas), bet ir draudimas nuo nelaimingų atsitikimų.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt tarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt kamtoreikia.lt cvpavyzdys.com weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt
Scroll to Top