Maisto papildai sportui „ Hyper Pump“: beta alaninas, kreatinas, citrulino malatas

Papildai “Hyper Pump” – tai profesionalus maisto papildas sportui, kuris aktyvina kraujo tėkmę, didina raumanų ląstelių masę ir teikia organizmui tyrimais patvirtintas citrulino malato, beta alanino ir kreatinino dozes. Kreatininas, beje, vaidina vieną pagrindinių vaidmenų raumenų susitraukime bei jėgos didinime, o beta alaninas – pagerina ištvermę. Jėga, vartojant maisto papildą „Hyper Pump“, tampa tiesiog ranka pasiekiama.

Rekomenduojamas vartojimas:

Dėl ekstremalaus galingumo vartotojams reikėtų suvartoti (1/2) kaušelį, kad įvertintų toleravimą. Po toleravimo testo šis maisto papildas pradėdamas vartoti nuo vienos porcijos (1 kaušelio), sumaišyto su (120 – 250 ml) vandens, 30-40 minučių prieš treniruotes. Po to, kai įvertinsite asmeninį toleravimą, vartokite dvi porcijas (2 kaušelius), 30-40 minučių prieš treniruotes.

„Kam skirtas „Hyper Pump”?

Sportininkams-mėgėjams, jėgos sportininkams, kultūristams. Esminės antikatabolinės ir anabolinės medžiagos pagerina raumenų augimą. Kiekvienam sportuojančiam, kuris siekia energijos antplūdžio, didesnio pajėgumo, greitesnio raumenų augimo ir geresnių sportinių rezultatų.“

Taip pat sportininkams, ypač profesionalams, yra aktualus raumenų ryškinimas. Tvirta ir nušlifuota profesionalių kultūristų išvaizda galiausiai yra pasiekiama ir jums. Tačiau raumenų ryškinimas yra efektyviausias tuomet, kai kartu su sportu yra vartojami tam pritaikyti maisto papildai, tokie kaip „ Lipo Rush“. Šie papildai lieknėjimui geba ne tik deginti riebalus, bet ir sumažinti apetitą ir suteikti energijos visai dienai bei treniruotėms.

Scroll to Top