PCT Monster – papildai sportui, skirti raumens atstatymui po treniruotės bei rezultatams išlaikyti

Maisto papildai sportui

„PCT Monster” – tai galingo poveikio priemonė, kuri tinka ir pažengusiems kultūristams, ir tiems, kurio nori atrodyti kaip profesionaliai sportuojantys. Papildas veikia mažindamas estrogeno bei prolaktino bei didindamas testosterono kiekį organzime. „PCT Monster” dėka, tiek profesionalų, tiek ir sportiško kūno siekiančių vyrų raumenys po treniruočių atsistato greitai, be to – jie gali džiaugtis didesniu jėgų antplūdžiu bei padidėjusiu seksualiniu potraukiu.

Profesionaliai sportuojantys kultūristai puikiai žino, kaip galima greitai po treniruočių atstatyti raumenis ir ilgam laikui išlaikyti pasiektus rezultatus. Jie taip pat puikiai supranta, kokią didelę reikšmę daro prolaktino bei estrogeno sureguliavimas, kadangi šie hormonai daro neigiamą įtaką raumenims, jėgai bei liesai kūno masei. Teigiama, kad „PCT Monster” yra patys galingiausi „Post Cylce Therapy“ maisto papildai sportui bei testosterono stimuliatorius, kuris turi visas 3 idealaus PCT papildo sudedamąsias dalis:
„Rotundifuranas“ – tai „Vitex Agnus Castus“ kruopščiai atrinktas ekstraktas, didinantis GH galingumą, skatinantis testosterono bei slopinantis prolaktino gamybą organizme. Nuo kitų rinkoje esančių „Vitex“ maisto papildų „Rotundifurane” išsiskiria tuo, kad didina liuteinizuojančio hormono kiekį, mažina prolaktino gamybą ir padeda raumenims lengvai bei greitai atsigauti po treniruočių.
„Argenex-D^(TM)” susidaro unikalios D-aspartano bei arginino amino rūgštys. Jų poveikis – gerina dėmesio sutelkimą ir didina starogenezę (testosterono kūrimą kūne) bei azoto rūgšties kiekį.
ATD (1,4,6-Androstatrin-3,17-dionas) – stipriai blokuoja estrogenus, dėl to testosterono kiekis organizme padidėja iki 3 kartų. Būtent dėl šios sudedamosios dalies sporto papildai veikia raumenis ir šie po treniruočių greičiau atsigauna, pagerėja lytinė funkcija ir padidėja jėga.
„PCT Monster“ už kitus rinkoje esančius maisto papildus yra pranašesnis tuo, kad padeda ne tik atsigauti po ciklo, bet ir išlaikyti optimizuotus hormonus ciklo laikotarpiu. „PCT Monster“ skirtas tiems, kuriuos domina liesos raumenų masės auginimas bei rezultatų išlaikymas.
Rekomendacijos vartojimui:

  • Nevartokite produkto ilgiau kaip 30 dienų, nes tai padidina sąnarių kapsulių išsausėjimo tikimybę.
  • Maisto papildą vartokite ne dažniau kaip 2 kartus per dieną – kartu su maistu.
  • „PCT Monster“ maisto papildo vartojimas (pvz.: ciklo metu) gali būti siejamas su galimo estrogeno šalutinio poveikio sumažėjimu.
  • Maisto papildą rekomenduotina vartoti praėjus anaboliniam ciklui, ypač vyrams, kuriems dažnai pasireiškia šalutinis anaboliniuose produktuose esančių medžiagų poveikis.

Plačiau apie kitus maisto papildus galite rasti informacijos šioje internetinėje papildų parduotuvėje: https://apolonopapildai.lt/55-maisto-papildai