Vilniaus Vingio parkas – sporto klubas po atviru dangumi

Vingio parkas

Vingio parkas yra žalia Vilniaus miesto dalis Neries vingyje ir užima šimtą šešiasdešimt du hektarus ploto ir pretenduoja į didžiausio Lietuvoje sporto klubo po atviru dangumi vardą. Čia yra įrengtas Vilniaus Vingio stadionas, kuriame vyksta lengvosios atletikos ir futbolo klubo „Žalgiris“ užsiėmimai. Šalia yra regbio stadionas, kurį savomis lėšomis patys šios sporto šakos entuziastai. Čia treniruojasi ir žaidžia Vilniaus Geležinio vilko regbio klubo smarkuoliai.

Vilniaus Vingio parkas nuo seno buvo ne tik koncertų ir rekreacijos vieta, pamėgta tiek jaunimo, tiek vyresnių žmonių, panūdusių atsikvėpti nuo miesto smogo ir laiką praleisti gamtoje. Vingio parke visuomet aidėjo sportuojančių žmonių garsai, tačiau pastaruoju metu ši miesto dalis tiesiog sprogo ir sukviečia ženkliai daugiau lankytojų.

Kodėl sporto klubas po atviru dangumi? Šiandien Vilniaus Vingio parką uzurpavo įvairiausių šakų sportą propaguojantis jaunimas. Tai vienintelis tokio tipo parkas Vilniuje ir, ko gero, Lietuvoje,, kasdien sutraukiantis tiek daug sportuojančių žmonių.

Vasarą Vingio parke vilniečiai bėga, važiuoja dviračiu, riedučiais, riedlentėmis, žaidžia tinklinį, badmintoną, futbolą, frisbį, regbį, užsiiminėja lengvąja atletika, jogos pamokomis. Neseniai čia duris atvėrė ir sporto klubas, lankytojus kviečia daug sveikuoliams skirtų kavinių.

Čia teikiamos ir nemokamos paslaugos sportuojantiems. Užsiemimus vykto DNB Šiaurietiško ėjimo klubas, Nike + Bėgimo klubo trenitruotės, „City Yoga“ jogos pratimų treniruotės ir Riedėk.lt akademijos pamokos pradedantieseims riedutininkams.

Atraskite šį parką ne tik norėdami ramiai pasivaikščioti gamtoje ar koncertų metu, bet ir užsiimdami aktyvia fizine veikla. Tai puiku, nemokamas sporto klubas Jums