niezti peni

Kaip higiena sportuojant atsiliepia lytiniame gyvenime?

Sportas – sveikata, bet tik tada kai kartu su intensyviomis treniruotėmis yra suderinama ir žmogaus higiena. Reguliarus prausimasis, tam tikrų, pritaikytų prie odos tipo priemonių naudojimas bei natūralių medžiagų sporto rūbai, – visa tai užtikrina, kad organizme nesikauptų įvairios infekcijos ar purvas, kuris ilgainiui gali pavirsti rimtais uždegimais.

Švarą ir tvarką yra įprasta tapatinti su moterimis. Grožio procedūros, higienos priemonės bei kokybiškesnių audinių apranga – dėl to dailiosios lyties atstovės gali praleisti nemažai laiko, pastangų bei pinigų, tačiau joms jų kūno švaros užtikrinimas labai svarbus. Kuo galbūt nepasižymi nemaža dalis vyrų. Žinoma, negalima teigti, kad jie visi nevalos, tačiau didelė jų dalis tikrai praleidžia mažiau laiko prie veidrodžio ar duše. O veltui… Elementari kūno higienos priežiūra neleidžia kauptis mikrobams, prakaitui ar infekcijoms ant kūno, o tai reiškia, kad tikimybė atsirasti niežuliui, bėrimams, alergijoms ir panašiai, kur kas sumažėja.

Sportininkams bei sportuojantiems asmenims, higiena ypač aktuali. Treniruočių, varžybų metu, organizmas išskiria įvairias druskas, toksinus prakaito pavidalu, salėje esančios dulkės, ar mikrobai nusėda ant kūno ar patenka į organizmo vidų. Tai kelia grėsmę mutuoti į kur kas rimtesnes problemas. Kaip pažymi sveikatos priežiūros specialistai, daugeliui vyriškos lyties sportininkų niežti penį būtent dėl susikaupusių mikrobų apyvarpės srityje. Besikaupianti yranti smegma, kitos infekcijos keičia varpos galvutės bei apyvarpės mikroflorą ir sukelia didelį diskomfortą, pavyzdžiui, niežulį, bėrimą, nemalonias išskyras.

Tad, jeigu sporto metu ar ypatingai po jo, vyrui niežti penį, vertėtų sunerimti, mat tai gali byloti apie prasidedančias rimtas seksualinės sveikatos problemas, kurios negydomos gali privesti ir prie erekcijos nebuvimo ar visiškai nepasisekusio lytinio akto. Daugiau informacijos apie varpos niežėjimą ir pagalbą, tokiu atveju rasite http://www.homosanus.lt/balanopostitas

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt tarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt kamtoreikia.lt cvpavyzdys.com weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt
Scroll to Top