kelio itvaro kaina

Kada reikia įsigyti kelio įtvarą?

Nors sakoma, jog sportas sveikata, kartais būtent netinkamas veiksmas treniruotėje ar mankštos metu gali negailestingai pakišti koją mūsų savijautai ar kūno būklei. Siekiant išvengti įvairių traumų, sveikatos priežiūros specialistai bei sporto profesionalai pataria naudoti įvairius įtvarus. Dažniausiai naudojamas, ir labiausiai apsaugą garantuojantis įtvaras yra dedamas ant kelių. Kelio įtvaro kaina nėra didelė, tačiau apsauga nuo įvairių sužeidimų – neišmatuojama. Tačiau, kad ir kaip medikai būtų išgyrę kelio įtvarus, jie nebus veiksmingi, jei žmogus juos pasirinks blogus.

Kelio įtvaras yra naudojamas gydant arba siekiant išvengti įvairių traumų, susijusių su keliais. Šis įrenginys yra plačiai taikomas:
– gydant įvairius kojų patempimus;
– siekiant išvengti arba sumažinti sumušimų sukeltą skausmą;
– kai pacientas serga artritu, artroze ar kitomis su kelių sąnariais susijusiomis ligomis;
– kai žmogui buvo atlikta kelio operacija, gydomuoju laikotarpiu medikai gali skirti gydymą kelio įtvaru.

Paprasta, tačiau itin veiksminga kelio įtvaro veikimo technologija apsaugo žmogų nuo nemalonių skausmų. Suveržus asmens koją ties kelio sritimi, įtvaras apriboja judesių amplitudę, todėl sumažėja krūvis į sąnarių bei sausgyslių vietas. Taip pat kelio įtvaras saugo tą kojos vietą tuo pat metu ją šildydamas.

Kelio įtvarai yra rekomenduojami absoliučiai visiems be išimties asmenims. Kaip jau minėta, kelio įtvaro kaina nėra didelė, tad juos gali įsigyti tiek profesionalūs sportininkai, tiek mėgėjai bėgikai, krepšininkai ar tiesiog aktyviai gyvenantys asmenys ir pan.

Visos sporto šakos kelia grėsmę susižeisti, tačiau kelio įtvarai užtikrina rimtų traumų, sužalojimų bei ligų prevenciją. Nors sportinė avalynė, teisingas pratimų atlikimas ir yra svarbūs sporto aspektai, visgi, be tam tikrų apsaugos priemonių nepavyktų išvengti skausmo. Niekas be pačio sportuojančio žmogaus negali išsaugoti savo kojų bei kelių sveikų.

Daugiau informacijos: https://www.pesplanus.lt/itvarai/kojos-itvaras/kelio-girneles-itvaras

Scroll to Top