Patarimai sportuojantiems ir taupantiems laiką: kontrastinis dušas ir aromaterapija viename

Patarimai sportuojantiems ir taupantiems laiką: kontrastinis dušas ir aromaterapija viename

Šiais laikais sveikai gyvensenai skiriama ypač daug dėmesio. Kodėl? Paprasčiausiai dėl komfortabilaus gyvenimo dalis žmonių turi galimybes gyventi geriau, gali sau leisti eiti sportuoti, svarbiausia, gali sau leisti kasdien valgyti sveiką bei skanų maistą. Net ir kasdieniniai mūsų atliekami darbai bei procedūros gali suteikti daugiau energijos ir padėti geriau jaustis. Pavyzdžiui – malonumai dušo kabinoje.

Kontrastinio dušo malonumai
O dušo kabinoje mes galime ne tik praustis ir nuplauti kasdien patiriamus vargus. Čia galima suteikti sau kuo daugiau malonumo ir tuo pačiu atsigaivinti. Pavyzdžiui, puikus pasirinkimas yra kontrastinis dušas, kuris aktyvina kraujotaką ir padeda žmogui kur kas geriau jaustis, tuo pačiu pagražinti savo kūno linijas. Didelis privalumas yra kontrastinis dušas aktyviai sportuojantiems, kurie meta svorį. Paprasčiausiai metant svorį liekantis odos perteklius daugeliui yra rimta problema, kadangi nesinori, kad oda taip ir liktų kabėti, o be papildomų masažų ir puikiai tinkančios kontrastinio dušo susitvarkyti su dideliu odos pertekliumi kitaip bus labai sunku.

Kvapai ir vanduo – atgaiva Jūsų kūnui
Papildomai siūlome išbandyti ir atpalaiduojančias procedūras, kurios Jums leis pamiršti kasdieninius vargus. Duše, už stiklinės sienelės, visada galima mėgautis maloniais aromatais, kuriuos gali skleisti kvepianti žvakutė arba eterinis aliejus. Pavyzdžiui, ramunėlių arba levandų kvapai, kurie labai dažnai pavadinami labiausiai atpalaiduojančiais aromatais.
Puikus pasirinkimas yra mėtos, kurios aktyvina, tad jomis mėgautis siūlome tada, kai po dušo laukia daug ir intensyvių darbų, trūksta energijos. O pats dušas tikrai yra puiki priemonės skirta atsipalaidavimui bei energijos atgavimui. Kai kurie tikina, kad tai geriausias būdas pamiršti rūpesčius įtemptai protinį darbą dirbantiems asmenims, kuriuos jie kiekvieną dieną patiria darbo vietoje.

Kuomet rūpinatės savo kūnu, reikia rūpintis ir siela. Tik skirtingus komponentus apimantis procesas leis Jums puikiai jaustis ir džiaugtis, kad  dušo kabinoje galima atlikti tiek daug atpalaiduojančių darbų, kurie padės puikiai jaustis ir nuostabiai atrodyti.