batutas

Kodėl kiekvienam naudinga šokinėti ant batuto?

Batutai dažniausiai siejami su smagiomis vaikiškomis pramogomis, tačiau iš tiesų toks užsiėmimas gali būti naudingas kiekvienam iš mūsų. Jei ieškote naujų, turiningų laisvalaikio praleidimo būdų ir kieme turite šiek tiek laisvos vietos, vertėtų pagalvoti apie batuto įsigijimą – šios priežastys padės tuo įsitikinti!

Smagus būdas atsikratyti nereikalingų kilogramų

Kol linksmai dūkstate ir šokinėjate vieni ar su vaikais, deginate kalorijas ir skatinate medžiagų apykaitą – vargu, ar būtų įmanoma surasti paprastesnį būdą išlaikyti dailias kūno linijas. Be to, ne kartą nustatyta, jog šokinėjimas yra daugiau kaip dvigubai efektyvesnis nei bėgimas, nors smagiai leisdami laiką net pamirštame, jog iš tiesų sportuojame.

Organizmo detoksikacija

Šokinėjimo pratimai organizmui padeda natūraliai detoksikuotis ir valytis. Kiekvieno šuolio metu pasiekiama nesvarumo būsena – šis gravitacijos pokytis yra naudingas visiems mūsų kūno raumenims ir ląstelėms. Ypatingai jaučiami limfinės sistemos pokyčiai: jei dažnai šokinėjate, lengviau pašalinami toksinai, organizmo atliekos ir kitos nepageidaujamos medžiagos.

Imuninės sistemos stiprinimas

Ta pati limfinė sistema yra svarbi imuninės sistemos dalis – tai mechanizmas, saugantis nuo virusų, bakterijų, ligų ir infekcijų. Kadangi šokinėdami ant batuto šią sistemą stiprinate, atitinkamai didinate ir savo atsparumą įvairioms ligoms – jei vasarą tai darysite nuoširdžiai, žiemą kur kas rečiau teks atgulti į ligos patalus. Be to, teigiama, jog toks užsiėmimas lėtina senėjimo procesus: jei norite ilgiau išlikti žvalūs ir gyvybingi, sau tinkamo batuto ieškokite paspaudę šią nuorodą – https://pigu.lt/lt/batutai.

Efektyvus ginklas prieš celiulitą

Išbandėte visas įmanomas priemones kovodami prieš apelsino žievelę primenančią odą? Neverta nuleisti rankų – manoma, jog šokinėjimas ant batuto yra vienas veiksmingiausių užsiėmimų siekiant įveikti šį nemalonų reiškinį. Toks pratimas prilygsta kūno pumpavimui, todėl tikrai verta jį išbandyti!

Geresnė koordinacija

Šokinėjimas ant batuto lavina pusiausvyros ir koordinacijos jausmą – Jūs automatiškai išmokstate atitinkamai judinti rankas, kojas ir pakeisti savo kūno padėtį. Nors tokie įgūdžiai gali neatrodyti svarbūs, jie labai praverčia ir kitose sporto šakose. Batutą, kaip treniravimosi priemonę, neretai naudoja gimnastai ir akrobatai – jei užsiimate panašiomis veiklomis, be tokių pratimų nepavyks apsieiti.

Natūralus antidepresantas

Kamuoja depresinės nuotaikos, prastai miegate, kovojate su nerimu ir stresu, o gal nuolat pritrūksta energijos? Sunku patikėti, tačiau visa tai galite įveikti tiesiog pašokinėję ant batuto! Tokia veikla skatina endorfinų išsiskyrimą, todėl nuotaika iš karto tampa kur kas pakilesnė. Be to, šokinėjant padidėja deguonies cirkuliacija, tad tampame kur kas energingesni ir produktyvesni. Jei pastaruoju metu trūksta geros nuotaikos, neskubėkite daryti išvadų – verčiau pagalvokite apie batutą, kurį palankiomis sąlygomis galite įsigyti Pigu.lt el. parduotuvėje.

Stipresni kaulai

Šokinėjimo pratimai stiprina kaulų tankį – dėl šios priežasties ateityje galima išvengti rimtesnių kaulų ligų ar net lūžių. Be to, pagerėja ir kaulų mineralų būklė. Dėl saugumo taip pat neverta nerimauti: batuto padas sugeria didžiąją dalį smūgio, todėl treniruojantis Jūsų kaulai ir sąnariai yra visapusiškai apsaugoti ir traumų beveik visuomet pavyksta išvengti.

Nors šį privalumų sąrašą dar tikrai būtų galima pratęsti, nesuklysime pasakę, jog šokinėjimas ant batuto turi teigiamos įtakos visai bendrai mūsų savijautai ir sveikatai. Jei norite jaustis žvaliau ir ieškote sporto salės alternatyvų, nesigailėsite pasirinkę šį variantą!

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt tarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt kamtoreikia.lt cvpavyzdys.com weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt
Scroll to Top