Apple iPhone XR telefono ekranas

Telefonų priedai sportui

Sportuojantieji dažniausiai nepaleidžia telefono iš rankų, kadangi jis padeda matyti savo kūno pokyčius ir tuo pačiu žinoti – kiek kokių pratimų dar liko atlikti. Tiesa, kadangi judant telefonas rankose, natūralu, kad dažnai reikalingu tampa ir iphone XR ekrano keitimas, kadangi įranga krenta iš rankų ir dūžta.

Iphone XR ekrano keitimas reikalingas ir tokiu atveju, kai ekranas suskilo, įskilo, sudužo, kai atsirado mini įbrėžimai, kurie trukdo braukyti telefoną pirštu. Svarbiausia, kad iphone XR ekranų keitimas teikiamas ne vienų meistrų, tad pagalba – visada šalia.

Priedai, kurie pagerins sporto kokybę

Jeigu norite, kad sporto metu telefonas nebūtų sugadintas – tokiu atveju siūlome įsigyti kelis priedus, kurie suteiks daugiau apsaugos ir tuo pačiu funkcionalumo. Žinoma, reikalingi specialūs dėklai, kurie yra sukurti būtent sportuojantiems. Tokiu atveju telefonas bus ne tik apsaugotas, tačiau taip pat jį bus patogu pritvirtinti prie klubų arba riešo. Papildomai rekomenduojama ir stiklinė plėvelė, kuri apsaugos mobilųjį am nukritus. Vertinamos ir ausinės ir laisvų rankų įranga, kuri leidžia būti mobiliu. Kadangi šiais laikais sportas be muzikos dažnai – ne sportas, tad suteikia sau galimybę klausytis motyvuojančių dainų taip, kad netrukdytų. Puikiai tam tinka bluetooth tipo ausinukai.

Ekranų dužimas – dažniausiais gedimas. Kokia apsauga tinkamiausia?

Iphone XR ekrano keitimas atliekamas labai greitai, tad tai dažniausiai džiugina žmones. Svarbiausia, kad atsiradus gedimams kuo skubiau kreiptumėtės į meistrus, kurie padės susitvarkyti su bet kokiais nesklandumais ir užtikrins, kad sutvarkyta įranga jums tarnaus ilgai bei tikslingai. O papildomas privalumas, kad iphone XR ekrano keitimo kaina nėra didelė, tad nepermokėjus galėsite džiaugtis, kad jūsų telefonas bus prikeltas naujam gyvenimui.

Sportuoti reikia ir tai labai naudinga. Tačiau svarbiausia pasirūpinti viskuo, ko reikia, kad sporto metu jūs telefonas nesugestų. Tokiu atveju pats fizinis aktas bus kur kas sėkmingesnis ir našesnis, kadangi mobilieji padeda matuoti tam tikrus rodiklius ir džiaugtis pasiekus konkrečius rezultatus. Įtraukite juos į sporto malonumus.

Mano-phone.lt mobiliųjų telefonų taisykla, dirbanti visoje Lietuvoje. Apple iPhone, Samsung, HTC, NOKIA, ASUS, XIAOMI ir kitų telefonų modelių remontas žemomis kainomis.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt tarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt kamtoreikia.lt cvpavyzdys.com weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt
Scroll to Top